» » » تکرار جنایت شیطان در مشهدفردوسی‌پور حذف نشد

البته از آن‌جا که فردوسی‌پور امروز تا حدود ساعت ۱۷:۳۰ هم در ورزشگاه حاضر نشده بود، درستی این شایعه قوت گرفت؛ اما درنهایت که این گزارشگر و برنامه‌ساز ورزشی تلویزیون خود را به ورزشگاه آزادی رساند،

(تصاویر) پاتک گسترده پلیس پایتخت به اراذل و اوباش تهران

رئیس پلیس پایتخت از اجرای عملیات دیگری در حاشیه این طرح خبر داد و گفت: برخورد با ناشران کتب ضاله و غیر مجاز از دیگر اقدامات ما در اجرای این طرح بود و در همین راستا در عملیاتی که در نقاط مختلف پایتخت ...

(تصاویر) بازگشت زندگی به ویرانه‌های سوریه

عملیات نظامی از آوریل ۲۰۱۳ توسط دولت سوریه علیه معارضان سوری حاضر در منطقه غوطه شرقی که از نوامبر ۲۰۱۲ طی جنگ داخلی سوریه این منطقه را در دست گرفتند به راه افتاد.

(ویدیو) افتتاح بزرگترین پل دنیا

پل بزرگ «هنگ کنگ، جو‌های و ماکائو» که از آن به عنوان بلندترین پل جهان یاد می‌شود امروز (سه شنبه) با حضور 'شی جین پینگ' رییس جمهوری چین به بهره برداری رسید و قرار است از فردا مورد استفاده قرار گیرد.

تقابل نیرو‌های دریایی ایران و انگلیس در تنگه هرمز

کوین سپس با طرف ایرانی تماس برقرار کرد و به آن‌ها گفت که قایق‌هایشان مانع ادامه حرکت ناوشکن شده است. طرف ایرانی پاسخ داد: " محض اطلاع شما؛ ما اینجا هستیم تا از حاکمیت ملی‌مان محافظت کنیم. ما عملیات ...

(تصاویر) گردهمایی انتخاباتی اوباما در لاس وگاس

وی که در جمع طرفداران حزب دموکرات در دانشگاه نوادا در لاس وگاس سخنرانی می‌کرد، گفت: انتخابات ماه نوامبر از تمامی انتخابات هایی که من در طول زندگی خود به یاد دارم و حتی زمانی که خودم در عرصه انتخابات ...

عربستان و بحرین، سپاه و سردار سلیمانی را در "لیست تروریسم" قرار دادند

در بیانیه مشترک عربستان و بحرین ادعا شده که دلیل این اقدام، حمایت آنها از "فعالیت‌های خرابکارانه ایران" است.

شادی 80 هزار نفری با گل سیامک؛/ گزارش زنده؛ پرسپولیس 1 - السد 1

سیامک نعمتی چهار دقیقه بعد از شروع نیمه دوم به زیبایی دروازه السد را باز کرد تا پرسپولیس دوباره شانس زیادی برای فینالیست شدن در آسیا پیدا کند.

پیشکسوتان پرسپولیس در فرمول یک/ حرف‌های جذاب قلیج درباره رحمتی و بیرانوند

سیدعلی ضیاء امروز پیش از بازی پرسپولیس السد در «فرمول یک» میزبان وحید قلیچ، حمید درخشان و پایان رافت پیشکسوتان پرسپولیس بود و با آنها درباره این تیم گفتگو کرد.

زنده ماندن امیدهای صعود با دستان بیران(عکس)

دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس با واکنش مقابل توپ ستاره السد اجازه نداد دومین گل تیم قطری به ثمر برسد.

خشم کوالنکو از اعتراض ژاوی

ژاوی هرناندز بعد از سوت پایان نیمه اول به سمت داور رفت و قصد داشت نکته‌ای به او بگوید که با واکنش او مواجه شد.

وقت نمایش منشا و علیپور است

با گلی که بونجاح برای جبران سرخپوشان در دوحه به ثمر رساند، اکنون دو مهاجم پرسپولیس باید برای دستیابی تیم به گل تلاش مضاعفی به کار گیرند.


تکرار جنایت شیطان در مشهدبیرون کشیدن جسد خانم جوان از چاه اختلاف
روز بعد نیز یک پرونده پیگیرانه که از بهمن‌ماه با اعلام مفقودی یک خانم جوان در مشهد گشوده شده بود پس از دو ماه به نتیجه رسید و همسر این خانم سی‌ودوساله به قتل همسرش و انداختن جسد وی درون یک چاه در انتهای گلشهر اعتراف کرد.

با بیرون کشیده شدن جسد از چاه و انتقال به پزشکی قانونی، بازجویی‌ها از متهم آغاز شد.
متهم اعلام کرد: سال‌هاست با همسرم اختلاف دارم، اختلافاتی که روزبه‌روز شدیدتر می‌شد. نمی‌‌دانستم چه باید بکنم. ما در نیشابور زندگی می‌کنیم و به عنوان مهمان در منزل یکی از آشنایان در مشهد بودیم که به بهانه‌ای همسرم را به اطراف مشهد بردم و با چوب چند ضربه به سرش زدم و جسدش را درون چاهی انداختم.بعد که به منزل برگشتم در تماس با پلیس اعلام کردم که همسرم گم شده است.
نتایج پزشکی قانونی خیلی زود نشان داد که این فرد علاوه بر ضربات چوب، با چاقو نیز چندین ضربه به بدن مقتول وارد کرده است.
این پرونده در شعبه بازپرسی ۴٠٩ زیر نظر قاضی میرزایی در حال رسیدگی است تا انگیزه اصلی متهم در ارتکاب به این جنایت مشخص شود.

اختلاف خونین زوج میان‌سال
هنوز رسیدگی به جنایت مرد همسرکش در مشهد تمام نشده بود که یک جنایت مشابه دیگر گزارش شد.
بررسی‌های قاضی احمدی‌نژاد نشان می‌داد مردی شصت‌ساله با ضربات چاقو همسر پنجاه‌وچهارساله‌اش را به قتل رسانده و بعد از جنایت از محل متواری شده است.
پیگیری این جنایت که در جاده سیمان رخ داده بود به دستگیری متهم‌‌به‌قتل در ۴٨ ساعت بعد انجامید.
این فرد که به موادمخدر اعتیاد دارد پس از دستگیری به جرمش اعتراف کرد و گفت که در پی اختلافاتی که با همسرش داشته ناگهان از کوره در رفته و با ضربات چاقو همسرش را به قتل رسانده است.
با دستور مقام قضایی این متهم به قتل راهی زندان شد.

تجاوز به ندای هفت‌ساله و قتل او
مهم‌ترین و جنجالی‌ترین پرونده‌ای که در ایام نوروز پیگیری شد مربوط به جنایتی هولناک در شهرک شهید رجایی مشهد بود که قاضی احمدی‌نژاد آن را تا دستگیری متهم پیگیری کرد.
در این پرونده که نمونه مشابه آن سال گذشته در پارس‌آباد (اردبیل) رخ داده بود دختربچه‌ای هفت‌ساله به نام ندا که تبعه افغانستانی بود بعدازظهر سه‌شنبه هفته گذشته برای خرید نان از منزل خارج می‌شود اما هرگز به خانه برنمی‌گردد.

دیر کردن ندا کوچولو پدر و مادرش را نگران و برای پیدا کردن او راهی خیابان‌های اطراف می‌کند اما تنها چیزی که نصیبشان می‌شود این است که دخترشان به نانوایی رفته و نان خریده اما دیگر به خانه برنگشته است.
ساعت ١١ والدین این کودک موضوع را به پلیس اعلام می‌کنند و ساعتی بعد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به اهمیت موضوع در شهرک شهید رجایی حاضر می‌شوند و بررسی‌های خود را آغاز می‌کنند.

کشف جسد در کیسه گونی
دقایق به‌کندی پیش می‌رفت و کوچک‌ترین نشانه‌ای از این کودک به دست نیامده بود که نیمه‌شب، ناگهان ورق برمی‌گردد و جسد این دختربچه در حالی که درون یک کیسه قرار داشت در حاشیه یکی از خیابان‌های منطقه پیدا می‌شود.
جسد بلافاصله با دستور قاضی احمدی‌نژاد به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات درباره این پرونده وارد فاز جدیدی می شود.
گم شدن ساک قرمزرنگ پلاستیکی به همراه کفش‌های دختربچه سرنخ‌های مهمی بود که مأموران با توجه به همین سرنخ‌های کوچک، تحقیقات گسترده‌ای را برای پیدا کردن متهم این پرونده آغاز کردند.
مظنون شدن به میوه فروش محل
بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه دو روز بعد، نهم فروردین‌ماه، کارآگاهان یک مرد میوه‌فروش را مظنون شناختند و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
در حالی که مظنون از موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد، با دستور مقام قضایی، منزل این فرد مورد بازرسی قرار گرفت و کفش‌ها و ساک پلاستیکی همراه دختربچه از این خانه کشف شد.
با به دست آمدن این سرنخ‌های مهم، این فرد راهی جز اعتراف پیش پای خود نمی‌دید و در بازجویی های بعدی به جرمش اعتراف کرد.
متهم به قتل اظهار کرد: این دختربچه و پدرش مشتری من بودند و از من میوه می‌خریدند. آن‌ها را می شناختم. عصر بود که من در منزل تنها بودم و فرزندان و همسرم در خانه نبودند. وقتی مقابل خانه ام نشسته بودم دیدم این دختربچه برای خرید نان می‌رود.

فکری شیطانی به ذهنم رسید و هنگام بازگشت، او را به بهانه‌ای صدا زدم و داخل خانه کشاندم. بعد از اذیت و آزار این دختربچه، برای اینکه لو نروم، او را خفه کردم و جسدش را درون یک کیسه گذاشتم و شبانه در حاشیه یک خیابان انداختم. نمی‌دانم چه شد که این کار را کردم. وقتی این کودک تنها رادر خیابان دیدم، این فکر به سرم زد و نتوانستم جلو خودم را بگیرم.
بررسی‌های قاضی احمدی‌نژاد درباره این جنایت نشان داد این مرد دارای سه فرزند است و جلو خانه‌اش میوه می‌فروشد.
بررسی‌های این پرونده برای روشن شدن جزئیات مبهم آن همچنان ادامه دارد.

ربوده شدن دختربچه شش‌ساله مشهدی
یکی دیگر از پرونده‌هایی که دو روز پیش از عید کام یک خانواده مشهدی را تلخ کرد ماجرای ربوده شدن یک دختربچه شش‌ساله از مقابل یک مجتمع تجاری در چهارراه مخابرات قاسم‌‌آباد بود.
ساعت 23:30 یک خانواده که برای خرید به چهارراه مخابرات مشهد رفته بودند هنگام بیرون آمدن متوجه اشکالی در خریدشان می‌شوند. مرد و زنی جوان از دختربچه شش‌ساله خود می‌خواهند کنار خیابان بایستد تا آن‌ها خیلی سریع مشکل را حل کنند و برگردند. این پدر و مادر جوان پس از چند دقیقه به محل برمی گردند و متوجه غیبت دخترشان می‌شوند.
با اعلام مفقودی این دختربچه که هدی نام داشت قاضی حسینی، معاون دادستان مشهد در جرائم خاص و خشن، بلافاصله دستورهای تخصصی را برای پیگیری پرونده صادر کرد و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی پرونده راهی محل شد.

دستگیری زن کودک ربا
با رصد دوربین‌های مداربسته موجود در محل، مشخص شد این دختربچه را خانمی جوان ربوده است.
بررسی‌ها ادامه یافت تا اینکه هویت آدم‌ربا که چندین پرونده کیفری به علت فساد اخلاقی نیز دارد شناسایی شد.
تحقیقات درباره محل اختفای او آغاز شد. ٣۶ ساعت بعد، متهم در مخفیگاهش شناسایی شد و این دختربچه صحیح و سالم به خانواده اش تحویل شد. مادر هدی با دیدن فرزندش از خوش حالی و اضطراب بیهوش شد.
معاون دادستان مشهد در جرائم خاص و خشن با هشدار به خانواده ها نسبت به تنها فرستادن کودکان در خیابان ها بیان کرد: والدین باید نسبت به فرزندان خود حساسیت بیشتری داشته باشند تا از بروز چنین حوادثی پیشگیری شود.
نسخه ی قابل چاپ
نویسنده: فرض اله باقرزاده بازدیدها: 148 نظرات: 0
2018

KHORSHID E SHAB