یوتیوب یکی از مهم‌ترین شبکه‌ها برای انتشار ویدیو است و امسال هم درست مانند سال ۲۰۱۸، رایان کاجی، یک کودک ۸ ساله، پردرآمدترین یوتیوبر دنیا شده است.
یوتیوب یکی از تأثیرگذارترین شبکه‌های اجتماعی است که اینفلوئنسرهای زیادی هم دارد. برخی از این افراد با ضبط ویدیوهای مختلف و به اشتراک‌گذاری آن در یوتیوب، مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرده‌اند و به ستاره‌های یوتیوب تبدیل شده‌اند و البته درآمدهای بسیار بالایی هم دارند.

اینکه اینفلوئنسرهای فعال در یوتیوب درآمد بسیار زیادی داشته باشند عجیب نیست اما اینکه یک کودک ۸ ساله، برای دومین سال متوالی توانسته است عنوان پر درآمدترین یوتیوبر دنیا را بدست بیاورد، شاید شما را هم شکه کند.
Ryan Kaji؛ پر درآمدترین یوتیوبر دنیا در سال ۲۰۱۹

فعالیت رایان کاجی در یوتیوب از سال ۲۰۱۵ آغاز شد، زمانی که او تنها ۴ سال داشت. این کودک که حالا ۸ سال دارد، به کمک والدینش در این چهار سال کانال یوتیوبی در حوزه اسباب بازی را راه اندازی کرده و با بررسی اسباب بازی‌های مختلف شهرت زیادی بدست آورده است. ویدیوهای رایان جاکی ابتدا به بررسی اسباب بازی‌ها می‌پرداخت اما به مرور محتوای ویدیوها به سمت آزمایش‌های علمی و چالش رفت.

در حال حاضر کانال یوتیوب رایان کاجی بیش از ۲۳ میلیون دنبال کننده دارد و امسال درآمد اون به ۲۶ میلیون دلار رسیده است. جالب اینجاست که سال گذشته هم رایان، عنوان پردرآمدترین یوتیوبر دنیا در سال ۲۰۱۸ را بدست آورده بود اما درآمد او امسال ۴ میلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *