همه ما در گذشته با اخباری روبه‌رو شده‌ایم که شخصی ناگهان و بدون دلیل ناپدید شده است و دیگر هیچ خبری از او پیدا نشده و حتی ردی از او باقی نمانده است. این درست همان اتفاقی است که در ماه نوامبر سال ۱۹۹۷ برای آقای Wiliam Earl Moldt رخ داد. ویلیام در این تاریخ ناپدید شد و گزارشات اولیه نشان می‌دهد که او در ساعت ۹:۳۰ شب با نامزد خود تماس گرفته است و به او خبر داده که به زودی باشگاه را به قصد آمدن به خانه ترک خواهد کرد.

پس از آن گزارش شد که ویلیام ارل مولت تا ساعت ۱۱ شب در باشگاه بوده است و در شرایطی که او در آن زمان باشگاه را ترک کرده، هرگز به خانه باز نگشته است. سناریوهای زیادی در این راستا مطرح شده است اما با این حال هیچکدام از آنها منجر به حل معمای ناپدید شدن او نشده است. اما در نهایت یک نقشه‌بردار املاک با استفاده از Google Earth موفق شد ویلیام را پس از ۲۰ سال پیدا کند.
سرویس نقشه گوگل کلید حل معمای پلیسی

طبق گفته این نقشه‌بردار آنها دوره‌ای که مشغول کار در جهت توسعه یک ساختمان بودند، متوجه موضوع عجیبی در تالاب آنجا، در ویلینگتون فلوریدا شدند و با زوم کردن بر روی نقشه این منطقه در گوگل مپز دریافتند که ماشینی در این تالاب وجود دارد. پس از آن، پلیسی که به صحنه آمد و ماشین را از آب بیرون کشید، ادعا کرده است که ماشین به شدت آهکی شده بود اما همچنان اسکلتی در داخل آن وجود داشت. پس از آن پزشکی قانونی تأیید کرد که این جسد متعلق به ویلیام مولت بوده است.

Therese Barbera، سخنگوی پلیس در گفت‌وگو با BBC گفته است:

“این احتمال وجود دارد که مولت در هنگام رانندگی به سمت خانه کنترل ماشین خود را از دست داده است و داخل این تالاب افتاده. در هر حال نمی‌توان با اطمینان اعلام کرد که سال‌ها پیش چه اتفاقی افتاده است و چه شده. تنها چیزی که ما میدانیم اینست که او ناگهان از روی زمین مجو شد و حالا او دوباره پیدا شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *