بنا به گزارش یک منبع موثق، دوربین بزرگ روی پیکسل ۴ دارای یک قابلیت جدید به نام Motion Mode است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از چیزهای در حال حرکت بدون هیچ لرزشی عکس بگیرند.


حالت Night Sight نیز ارتقا خواهد داشت و از حالا به بعد شما خواهید توانست با این گوشی عکس‌های خیلی خوبی در تاریکی و از جمله آسمان پر ستاره بگیرید. تا به حال این کار به جز داشتن یک دوربین حرفه‌ای امکان پذیر نبود. درضمن به نظر می‌رسد که پیکسل ۴ و پیکسل ۴ XL دارای دو دوربین پشت ۱۲ و ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود.
تصاویر منتشر شده در شبکه اجتماعی چینی Weibo نشان می‌دهد که این گوشی دارای قابلیت زوم ۸x است. در این تصویر همچنین گفته شده که این گوشی دارای ۶ گیگابایت رم روی کارت است که نسبت به گوشی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL که ۴ گیگابایت رم داشت ارتقا یافته است. درضمن پیکسل ۴ در رنگ سفید و همچنین مشکی منتشر خواهد شد.
این گوشی دارای تراشه اسنپ دراگون ۸۵۵ و حافظه ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی است که مشابه مدل‌های پارسال است. یکی دیگر از بزرگ‌ترین قابلیت‌های پیکسل ۴ امکان کنترل گوشی از طریق حرکات بالای صفحه نمایش است. البته ممکن است این قابلیت برای همه‌ی کشورها موجود نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *