افزایش سرعت کار با ویندوز ۸

اگر شما یکی از علاقه مندان به ویندوز۸ هستید ، ممکن است از خیلی روش های کاربردی این سیستم عامل که سرعت کار شما را افزایش میدهد بی خبر باشید.

به گزارش ورد آی تی ؛ امروز قصد دارم به معرفی بهترین روش های افزایش سرعت کار با این ویندوز محبوب مایکروسافت بپردازم.

یکی از بهترین ویژگی های ویندوز هشت دارا بودن ابزار Screenshot است همانطور که میدانید در ورژن های قبلی ویندوز شما می توانستید
با فشار دادن دکمه Printscreen تصویری از صفحه نمایش خود گرفته و آنرا به یک برنامه گرافیکی ارسال کنید.اما در ویندوز هشت این قابلیت بهبود پیدا کرده است
به طوری که زمانی که شما دکمه Printscreen را فشار میدهید یک کپی از تصویرگرفته شده نیز به پوشه تصاویر(My Pictures) شما انتقال داده میشود.

اگر شما نیاز به بازکردن برنامه ای در محیط ویندوز خود دارید کافی است نام برنامه مورد نظر خود را تایپ کنید
که دراین صورت سیستم عامل به جست و جوی نام برنامه یا هر چیزی که با این نام شروع شود میپردازد و در کمترین زمان میتوانید به خواسته خود برسید.
و دیگر مجبور به جست وجوی منوی Start یا دیگر مکان ها نیستید.

Win 8

ویندوز ۸ با چند کلید میانبر جدید همراه شده است که می توانید از آنها استفاده کنید چیزی که در نسخه های قبلی ویندوز میشه گفت تقریبا وجود نداشت.

-Windows logo key + C

-Windows logo key + M

-Windows logo key + Q

-Windows logo key + Tab

البته توضیح این کلیدهای میانبر را ننوشتیم تا خود امتحان کنید.

در حالی که خیل عظیمی از تنظیمات ویندوز۸ را می توان در کنترل پنل مشاهده کرد اما روشی دیگر نیز وجود دارد
که میتوان به تنظیمات موردنیاز به سرعت هر چه تمام تر دسترسی پیدا کرد. برای این منظور کافی است نشانگر ماوس خود را به گوشه سمت چپ پایین صفحه اشاره کنید
و با Right Click کردن روی آن منویی باز میشود که میتوان تنظیمات مربو به شبکه ,مدیریت دیسک و Command Prompt ویندوز واز جمله تنظیمات دیگر دسترسی پیدا کرد.
نسخه ی قابل چاپ
نویسنده: فرض اله باقرزاده بازدیدها: 59 نظرات: 0
2018

KHORSHID E SHAB

File engine/modules/dlefa_stats/index.php not found.